Co-packing - Pakowanie zamówień internetowych

W 4Values wszystkie zamówienia przygotowujemy z największą starannością i dokładnością.

Nasi Pracownicy  skompletują każde zamówienie – i proste, zawierające np. 3 produkty i bardziej złożone – z kilkunastoma produktami, liścikiem gratulacyjnym, materiałami reklamowymi, produkty większych gabarytów, standy reklamowe, a także przygotujemy zestawy rabatowe i upominkowe.

Nie ograniczamy się do jednej branży. Zajmujecie się Państwo sprzedażą suplementów, zabawek, kosmetyków, narzędzi technologicznych, ubrań? A może musicie dostarczyć materiały reklamowe do swoich przedstawicieli? Macie inne zadanie do wykonania, które wymaga udziału logistyki? Sprawimy, że cały proces odbędzie się szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Dostosujemy opakowania transportowe, zamówimy wszystkie materiały potrzebne do wysyłki produktów, będziemy kontrolowali stany magazynowe, przygotujemy paczkę, wykonamy etykietowanie, przepakujemy produkty z opakowań zbiorczych do pojedynczych.

Wyróżnia nas duża elastyczność i szybki czas reakcji na zmiany występujące u naszych Klientów.

Zapraszamy do kontaktu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu (np. wysyłania informacji handlowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest 4Values sp. z o.o., ul. Parzniewska 4, 05-800 Pruszków.

    Wprowadź kod: captcha