Dużą część naszych Klientów stanowią sklepy internetowe.

Dzięki współpracy z 4Values mogą zająć się rozwojem firmy, marketingiem i zwiększać ilość Klientów. O logistykę nie muszą się martwić, mają ją zorganizowaną przez 4Values na 5 +.

Nasi pracownicy w najbardziej efektywny sposób przygotowują zamówienia, stworzą dowolne zestawy, zajmą się etykietowaniem.

Współpracujące z 4Values sklepy, oprócz szybkiego i bezpiecznego wysłania paczki, mogą liczyć także na szereg innych udogodnień. Chcąc jak najbardziej odciążyć naszych Klientów, przejmujemy wiele zadań – doradzamy jakich opakowań najlepiej użyć, negocjujemy warunki współpracy z dostawcami, kurierami, zamawiamy kartony, dbamy o stany magazynowe materiałów potrzebnych do idealnego przygotowania zamówienia. Dodatkowo 4Values także projektuje, produkuje i kupuje materiały marketingowe.

Dużym ułatwieniem jest także zarządzanie przez nas transportem – kontaktujemy się z kurierami, reagujemy w przypadku niecodziennych sytuacji, dajemy możliwość dostarczenia paczki do konkretnej godziny, z różnymi usługami dodanymi, nadzorujemy jakość pracy firm transportowych. Zawsze udostępnimy raport wysyłek, doręczeń, pobrań. Co ważne, Klient nie musi martwić się o zasoby ludzkie, czy magazynowe w czasie, gdy pojawia się sezonowość związana ze szczytami sprzedażowymi – nasi pracownicy przygotują każdą ilość zamówień.

Ponieważ w 4Values lubimy wyzwania nie ograniczamy się tylko do powyższych działań. Możemy indywidualnie dla Państwa stworzyć Biuro Obsługi Klienta, które zajmie się rozmową z klientami naszych Partnerów (odpowiedzią na pytania, przyjmowaniem telefonicznych zamówień), możemy naprawić lub odświeżyć towary, zorganizować serwis produktów (rozwiązanie stosowane m. in. w branży technologicznej).

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego każde zadanie wykonujemy na najwyższym poziomie. Pracujemy w taki sposób, żeby nasi Klienci mieli przekonanie i pewność, że dokonali właściwego wyboru operatora logistycznego.

Chcecie mieć Państwo pewność, że Wasza logistyka będzie na najwyższym poziomie? Odezwijcie się do nas najkorzystniejsze rozwiązania.

Zapraszamy do kontaktu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu (np. wysyłania informacji handlowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest 4Values sp. z o.o., ul. Parzniewska 4, 05-800 Pruszków.

    Wprowadź kod: captcha