Obsługa sprzedaży i zamówień internetowych

Posiadamy wiedzę, umiejętności i dobrą organizacje – to umożliwia sprawną obsługę zamówień od Klientów indywidualnych (B2C) oraz biznesowych (B2B). Znamy i rozumiemy specyfikę każdego z tych kanałów sprzedaży i dostosowujemy nasze procesy do potrzeb Państwa odbiorców.

Zamówienia przepływają z założenia bezobsługowo, ponieważ  nasz dział IT zapewnia integrację z Państwa systemem. Nie korzystacie z żadnego systemu i bazujecie na plikach CSV? Na ich podstawie także przygotujemy paczkę.

Indywidualny opiekun będzie czuwał nad tym, żeby wszystkie zamówienia wychodziły z naszego magazynu w odpowiednim czasie.

Oczywiście wiemy, że poza „bezobsługową transmisją danych” codziennie zdarzają się kwestie wymagające uwagi naszych specjalistów z działu obsługi Klienta, stąd też – pracując z nami – każdy Klient posiada w strukturach 4Values – indywidualnego opiekuna, osobę która doskonale zna i rozumie specyfikę projektu.

Zapraszamy do kontaktu

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu (np. wysyłania informacji handlowej). Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest 4Values sp. z o.o., ul. Parzniewska 4, 05-800 Pruszków.

    Wprowadź kod: captcha